şerefe!

Meşrubatlar

Avrupa’nın #1 numaralı meşrubat distribütörü

Frisdrank.com, Avrupa’nın lider meşrubat distribütörüdür. Coca Cola, Fanta veya Buzlu Çay gibi meşrubatları Avrupa kıtası genelindeki toptancılara ulaştırıyoruz. Bilinen tüm A sınıfı markalar stoklarımızda yer almakta ve anında teslim edilmektedir. Müşteri hizmetleri desteğimiz tek kelimeyle harikadır ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla öne çıkmaktayız. Tüm bu sebeplerle, çok sayıda toptancı ve distribütör her gün Frisdrank.com'un hizmetine güveniyor.

Bir meşrubattan çok daha fazlası

Frisdrank.com tüm içecek alanlarında uzmanlaşmıştır. Meşrubatlara ilave olarak, Frisdrank.com olarak ayrıca şu ürünleri de tedarik etmekteyiz:

 • Meşrubatlar
 • Meyveli içecekler
 • Meyve suları
 • Su
 • Şuruplar
 • Sütlü içecekler
 • Sıcak içecekler
 • Alkollü içecekler
 • Buzlu çay (See the proofreader's comment above)
 • Enerji içecekleri
 • Spor içecekleri

Meşrubat markaları

Frisdrank.com tüm A sınıfı marka meşrubatları tedarik eder. Coca Cola veya Pepsi Cola olması fark etmeksizin, hiç şüphesiz kola 1 numaralı satılan ürünümüzdür. Normal, Şekersiz, Light ve Vişneli Kola ürünlerini bünyemizde barındırmaktayız. İlave olarak, Frisdrank.com farklı soğuk çay markalarını ve çeşitlerini gazlı veya gazsız olarak sunmaktadır. Diğer büyük şişe meşrubatlar arasında Fanta, Sisi, 7up, Sprite ve Cassis yer alıyor. Ayrıca, Frisdrank.com Red Bull ve Monster Energy gibi enerji içeceklerini de sunar. Bununla birlikte, diğer marka meşrubatları da tedarik etmekteyiz. Ve ihtiyaç duymanız halinde, bünyemizde bulunmayan içecekleri de talebiniz doğrultusunda sorunsuzca tedarik edebiliriz.

Tek noktadan alışveriş imkânı

İçecek söz konusu olduğunda, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz için size zamandan ve emekten tasarruf etme imkânı sunuyoruz. Artık, meşrubatlarınızı farklı kaynaklardan edinmenize gerek yok. Frisdrank.com meşrubatlar ve içeceklerin popülerliği hakkında tam bilgi kapasitesine sahiptir. Normal içeceklerden light veya şekersiz ürünlere olan yönelim, artan sağlıklı meşrubat talebi, yeni nesillerin talepleri gibi aklınıza gelen her alanda uzmanlığa sahibiz. Müşterilerin aslında tam olarak neyi talep ettikleri konusunda, size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. İçecekler hakkındaki bilgilerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Böylece müşterilerinize uygun şekilde meşrubat ve diğer içecekleri sunabilirsiniz. Frisdrank.com ile meşrubat alanında tek noktadan alışveriş imkânına sahip olduğunuzu açıkça görebilirsiniz.

Rekabetçi fiyatlar

Frisdrank.com sahip olduğu harika satın alma gücü sayesinde, meşrubat ve içecekleri rekabetçi fiyatlarla sunma imkânına sahiptir. Böylece, kâr marjınız daha da artacak ve asgari emek ile kârınızı maksimum seviyeye çıkaracaksınız. Fiyatlarımızı merak mı ediyorsunuz? O halde, hemen satış temsilcimizden fiyat talebinde bulunun. Size en kısa zamanda rekabetçi bir fiyat sunacağız. Teklifimize çok şaşıracaksınız.

Kusursuz hizmet

Rekabetçi fiyatlarımıza ilave olarak, Frisdrank.com ayrıca muhteşem bir hizmet daha sunarak rakiplerinden ayrılmaktadır. Tek bir tedarikçiden tüm meşrubatları satın alabilmeniz adına, çok geniş yelpazede meşrubat çeşitleri sunuyoruz. Ayrıca, tüm meşrubatlar stoklarımızda yer almaktadır. Böylece sürekli olarak hızlı teslimat yapacağımızı garanti ederiz. Siz de stoklarınızı verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Stok seviyelerinizi en iyi şekilde idare edebilir ve ürünlerinizin stoklarının asla tükenmemesini sağlarsınız. Eğer beklenmedik şekilde ürünleriniz tükenirse, müşteri hizmetleri çalışanlarımız sorununuzu anında çözmek için yanınızda olacaktır. Frisdrank.com ile yapacağınız meşrubat ortaklığı sayesinde, meşrubat tedarik etme sorununuz ortadan kalkacak.

Bezoek ons online en offline.

op de hoogte blijven van acties en fris nieuws?
Contact

Bezoekadressen:
Frisdrank.com
Groesweg 52a 
5993 NN  Maasbree
Nederland

Frisdrank.com
Adriaan Brouwerstraat 31-1
2000 Antwerpen
België

Tel: +31(0)40 2405 737
E-mail: sales@frisdrank.com

KvK: 80341519
BTW nr: NL861637896B01