Banner Desktop
A-MARKALAR
REKABETÇİ FİYATLAR
MÜKEMMEL HİZMET
HIZLI TESLİMAT
İÇECEK SEÇENEKLERİNİZİN DİĞERLERİNDEN FARKLI OLMASINI SAĞLAYIN

TERCİH EDİLEN MARKALARLA SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Frisdrank.com bağımsız bir çevrimiçi toptancıdır. Piyasaya yeni bir bakışla arz ve talebi birleştiriyoruz. Sürekli olarak pozitif enerji ile birlikte yeniliği hedefliyoruz. 

SON DERECEREKABETÇİ FİYATLAR

HARİKAMÜŞTERİ SERVİSİ

STOKTAN HIZLI TESLİMAT

AVRUPA’NIN #1 NUMARALI ALKOLSÜZ İÇECEK DİSTRİBÜTÖRÜ

Frisdrank.com, İngiltere ve Avrupa’da önde gelen bir meşrubat distribütörüdür. Coca Cola’dan tutun Fanta veya Iced Tea gibi meşrubatlara kadar Avrupa kıtası genelindeki toptancılara ulaştırıyoruz. Bilinen tüm A sınıfı markalar, stoklarımızda yer almakta ve anında teslim edilmektedir.

Müşteri hizmetleri desteğimiz tek kelimeyle harikadır ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla öne çıkmaktayız. Tüm bu sebeplerle, çok sayıda toptancı ve distribütör her gün Frisdrank.com'un hizmetine güveniyor.

Tussenbanner 1 Tussenbanner 1   Mobiel
A-MARKALARDAN FARK YARATACAK YENİ MARKALARA
İÇECEKLERDEKİ UZMANLIĞIMIZA GÜVENİN
SOFT DRINKS BRANDS

ALKOLSÜZ İÇECEK MARKALARI

Frisdrank.com tüm A sınıfı marka meşrubatları tedarik eder. Coca Cola veya Pepsi Cola olması fark etmeksizin hiç şüphesiz kola 1 numaralı satılan ürünümüzdür. Normal, Şekersiz, Light ve Vişneli Kola ürünlerini bünyemizde barındırmaktayız. İlave olarak Frisdrank.com farklı soğuk çay markalarını ve çeşitlerini gazlı veya gazsız olarak sunmaktadır. Diğer büyük şişe meşrubatlar arasında Fanta, Sisi, 7up, Sprite ve Cassis yer alıyor. Ayrıca Frisdrank.com, Red Bull ve Monster Energy gibi enerji içeceklerini de sunar. Bununla birlikte diğer marka meşrubatları da tedarik etmekteyiz. Ve ihtiyaç duymanız halinde bünyemizde bulunmayan içecekleri de talebiniz doğrultusunda sorunsuzca tedarik edebiliriz.

One stop shop

TEK NOKTADAN ALIŞVERIŞ IMKÂNI

İçecek söz konusu olduğunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz için size zamandan ve emekten tasarruf etme imkânı sunuyoruz. Artık meşrubatlarınızı farklı kaynaklardan edinmenize gerek yok. Frisdrank.com, meşrubatlar ve içeceklerin popülerliği hakkında tam bilgi kapasitesine sahiptir. Normal içeceklerden light veya şekersiz ürünlere olan yönelim, artan sağlıklı meşrubat talebi, yeni nesillerin talepleri gibi aklınıza gelen her alanda uzmanlığa sahibiz. Müşterilerin aslında tam olarak neyi talep ettikleri konusunda size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. İçecekler hakkındaki bilgilerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Böylece müşterilerinize en uygun şekilde meşrubat ve diğer içecekleri sunabilirsiniz. Frisdrank.com ile meşrubat alanında tek noktadan alışveriş imkânına sahip olduğunuzu açıkça görebilirsiniz.

COMPETITIVE PRICES

REKABETÇI FİYATLAR

Frisdrank.com sahip olduğu harika satın alma gücü sayesinde meşrubat ve içecekleri rekabetçi fiyatlarla sunma imkânına sahiptir. Böylece kâr marjınız daha da artacak ve asgari emek ile kârınızı maksimum seviyeye çıkaracaksınız. Fiyatlarımızı merak mı ediyorsunuz? O halde hemen satış temsilcimizden fiyat talebinde bulunun. Size en kısa zamanda rekabetçi bir fiyat sunacağız. Teklifimize çok şaşıracaksınız.

EXCELLENT SERVICE

KUSURSUZ HIZMET

Rekabetçi fiyatlarımıza ilave olarak Frisdrank.com ayrıca muhteşem bir hizmet daha sunarak rakiplerinden ayrılmaktadır. Meşrubat çeşitlerimiz çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için tek bir tedarikçiden tüm meşrubatları satın alabilme imkanınız olur. Ayrıca tüm meşrubatlar stoklarımızda yer almaktadır. Böylece sürekli olarak hızlı teslimat yapacağımızı garanti ederiz. Siz de stoklarınızı verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Stok seviyelerinizi en iyi şekilde idare edebilir ve ürünlerinizin stoklarının asla tükenmemesini sağlarsınız. Eğer beklenmedik şekilde ürünleriniz tükenirse müşteri hizmetleri çalışanlarımız sorununuzu anında çözmek için yanınızda olacaktır. Frisdrank.com ile yapacağınız meşrubat ortaklığı sayesinde meşrubat tedarik etme sorununuz ortadan kalkacak.

NASIL İŞLER?

1. FİYAT LİSTEMİZİ TALEP EDİN

Fiyat listemizi herhangi bir yükümlülük altına girmeden talep edin böylece marjımızın ne kadar cazip olduğunu görebilirsiniz (İngilizce veya Felemenkçe).

2. MÜŞTERİ OLARAK KAYDOLUN

Registreert u zich als klant zodat u direct onze producten kunt bestellen.

3. ÜRÜNLERİNİZİ SİPARİŞ VERİN

Dilediğiniz ürünleri sitemiz üzerinden veya telefon ile sipariş vermeniz yeterli.

Tussenbanner 2 Tussenbanner 2   Mobiel
SADECE İÇECEK SAĞLAMIYORUZ.
MÜKEMMELLİK DE SAĞLIYORUZ.

• Meerdere A-merken
• Meer dan 1.000 klanten
• Meer dan 1.000.000 producten geleverd

BİR İÇECEKTEN DAHA FAZLASI

Frisdrank.com tüm içeceklerde uzmandır. İçeceklerin yanı sıra Frisdrank.com olarak şu ürünleri de tedarik etmekteyiz:

 Alkolsüz içecekler

Categorie Energiedrank

 Enerji içecekleri

 Buzlu çay

Chocolate Drinks and Treats

 Çikolatalı içecekler

 Sütlü içecekler

 Alkollü içecekler

 Meyveli içecekler

 Meyve suları

 Spor içecekleri

 Su

Koffie

 Kahve

Ready-to-Drink

 Hazır içecekler

Categorie Vruchtensiroop

 Konsantre içecekler

 Şeker

 Çikolata

categorie-chips

 Patates cipsi

FİYAT LİSTESİ TALEP ET

ŞİMDİ KARAR VERİN VE BUGÜN EN İYİ FİYAT TEKLİFİNİ ALIN.

Banner Mobiel
AVRUPA'NIN 1 NUMARALI MEŞRUBAT DİSTRİBÜTÖRÜNE KATILIN 

Bizi çevrimiçi ve çevrimdışı ziyaret edin.

HABERİNİZ OLSUN İSTEMEZ MİSİNİZ?
İLETİŞİM

Depo:
Groesweg 52a 
5993 NN  Maasbree
Nederland

Ofis BE:
Adriaan Brouwerstraat 31-1
2000 Antwerpen
België

Ofid NL:
Wattstraat 9
5993 SH  Maasbree
Nederland

Telefon: +31(0)40 2405 737
E-posta: sales@frisdrank.com

Kayıt numarası: 80341519
KDV numarası: NL861637896B01